Välj från vilken datum tävlingarna skall visas.
Klicka i bocken om du vill visa reultatet i updaterad ordning. Du måste klicka på sök.
22 May-25 Apr 2019 Sassari, Italien Italien
Kategorier: Kv
85

Uppdaterad: 2019-05-04

25 May 2019 Jussi-cup Nykvarns BF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
236-237-242-271-272-273 

Uppdaterad: 2019-05-19

25 May 2019 Veteran SM Norberg
Kategorier: Kv
321-19-109 

Uppdaterad: 2019-05-10

3-9 Jun 2019 JEM Pontevedra, ESP
Kategorier: J, KvJ, FsJ
85

Uppdaterad: 2019-03-28

17-23 Jun 2019 UEM Faenza, Italien
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2019-03-28

24-30 Jun 2019 European Games Minsk, BLR
Kategorier: S, Kv
141 

Uppdaterad: 2019-05-04

30 Jun 2019 Lagtävling + Träningsläger Finland
Kategorier: J
 

Uppdaterad: 2019-03-22

12-14 Jul 2019 Yasa Dogu. VM-rankingtävling Turkiet, Istanbul
Kategorier: Kv
141

Uppdaterad: 2019-03-28

29 Jul-4 Aug 2019 UVM Sofia, BUL
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2019-04-15

2-4 Aug 2019 Tysklands GP Tyskland
Kategorier: J23, S
 

Uppdaterad: 2019-03-22

5-9 Aug 2019 Poland Open Polen
Kategorier: KvJ23, Kv
 

Uppdaterad: 2019-05-04

12-18 Aug 2019 JVM Tallinn, EST
Kategorier: J, KvJ, FsJ
304

Uppdaterad: 2019-03-28

23-25 Aug 2019 Golden GP Vakant
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2016-10-18

13-22 Sep 2019 VM Astansa, KAZ
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2019-05-04

14 Sep 2019 Bergslagscupen AK Stålpojkarna
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
109-19-110-242-271-272-273-280-321-322-330-331 

Uppdaterad: 2019-05-03

14 Sep 2019 Hilding Cup Hästveda BK
Kategorier: K, P, U, J
 

Uppdaterad: 2019-02-10

15 Sep 2019 Hilding Tjej Cup Hästveda BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, KvJ, Kv
 

Uppdaterad: 2019-01-15

21 Sep 2019 Knattiaden Kungsbacka BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2019-02-10

21 Sep 2019 Richthoff-Cupen Limhamns BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2019-02-10

27-29 Sep 2019 Nordisk ungdomsturnering,SWE,NOR,FIN Västergötland
Kategorier: P, U
304-131-143 
Inbjudna Skåne, GBG, VG, STH, FIN, NOR
Uppdaterad: 2019-05-21

28 Sep 2019 Hammarslaget Hallstahammars BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU
321-19-109-110-280-322-330-331 

Uppdaterad: 2019-05-06

28 Sep 2019 Nybörjartävling ÖIS Örgryte IS
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-01-15

28 Sep 2019 Ocab Cup BK Matforsbrottarna
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
85-26-86-87-287-288 

Uppdaterad: 2019-05-03

28 Sep 2019 ÖIS GP Örgryte IS
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2019-02-10

28 Sep 2019 Ore:s Säsongstarttävling BK Ore
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2019-05-17

29 Sep 2019 Västmanlandsträffen Hallstahammar
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-04-15

5 Oct 2019 Olles Minnesträff Haparanda SKT
Kategorier: K, P, U, J, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
90-91-93-94-95-96-99-100-287-288 

Uppdaterad: 2019-05-03

5-6 Oct 2019 Öresundsträffen HBK Bergania
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2019-02-16

8-13 Oct 2019 Veteran VM Tbilisi, GEO
Kategorier: S, FsS
95-322 

Uppdaterad: 2019-03-18

12 Oct 2019 Fyrstads Grundomgång
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2017-05-09

12 Oct 2019 Hallsbergs träffen Hallsbergs BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
109-110-280-321-322-330-331 

Uppdaterad: 2019-05-03

18-20 Oct 2019 Umeå Wrestling Battle Umeå Brottning
Kategorier: K, P, U, J, S, F/y, F/ä, KvU, KvJ, Kv
85-86-87-91-93-94-95-96-99-100-287 
+utländska domare
Uppdaterad: 2019-05-03

19 Oct 2019 Folkbladet Pokalen Finspångs AIK BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
109-110-280-322 

Uppdaterad: 2019-05-03

19 Oct 2019 Sparbanken Syd Cup Marsvinsholms IF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2019-02-10

20 Oct 2019 Västmanlandsträffen Norberg
Kategorier: Nybörjare
 
+1
Uppdaterad: 2019-04-15

26 Oct 2019 Apollokampen BK80
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2019-02-10

26 Oct 2019 Boden Brottningarna BK Snar
Kategorier: K, P, U, J, S, F/y, F/ä, KvJ, Kv
95-85-87-90-91-93-94-96-99-100-287-288 

Uppdaterad: 2019-05-03

26 Oct 2019 Cup Klippan (GP +2kg) Klippans BK
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2019-02-10

28 Oct-3 Nov 2019 U23 VM Tatabanya, HUN
Kategorier: J23, KvJ23
 

Uppdaterad: 2019-03-21

1 Nov 2019 Landskamp SWE
Kategorier: J
 

Uppdaterad: 2019-03-22

1-3 Nov 2019 Mälarcupen Västerås BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2019-05-17

9 Nov 2019 Engman-Cup Kiruna SK
Kategorier: K, P, U, J, J23, F/y, F/ä, KvU, KvJ
95-90-91-93-94-96-99-100 

Uppdaterad: 2019-05-03

16 Nov 2019 Stålfejden Sandvikens BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
321-19-26-86-236-237-242-271-272-273-330-331 

Uppdaterad: 2019-05-03

16 Nov 2019 Svedala Wrestling Cup Svedala BK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2019-02-10

16 Nov 2019 Västkustträffen BK Falkenberg
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2019-02-10

16-17 Nov 2019 World Cup Narit Japan
Kategorier: Kv
 

Uppdaterad: 2019-05-21

23 Nov 2019 A-Fyrstads Final AIK, Stockholm
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2019-03-20

30 Nov-1 Dec 2019 Cup Haparanda Haparanda SKT
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2019-03-15

30 Nov 2019 Lilla Tegelsvinget Heby
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
330-19-109-110-236-237-242-271-272-273-321-331 

Uppdaterad: 2019-05-03

30 Nov-1 Dec 2019 World Cup IRI, Teheran
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2019-04-23

7 Dec 2019 Kinnaträffen Kinna AK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2019-02-10

7-9 Dec 2019 Kuldkaru Open Estland
Kategorier: FsJ, FsJ23
 

Uppdaterad: 2019-03-22

7 Dec 2019 LuciaCupen SKÅ IK Brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
236-237-242-271-272-273-330-331 

Uppdaterad: 2019-05-03

8 Dec 2019 Västmanlandsträffen Arboga
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-01-15

14 Dec 2019 DM, Västergötland Skövde ABK
Kategorier: K, P, U, J, J23, S, F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23, Kv, FsK, FsP, FsU, FsJ, FsJ23, FsS
 

Uppdaterad: 2019-03-21

14 Dec 2019 Knattekampen Bk Velo
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2019-02-10

11 Jan 2020 Vättercupen (GP, +2 Kg) Huskvarna AIK
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2019-04-18

17-19 Jan 2020 Klippan Lady Open Klippans BK
Kategorier: KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2019-04-19

31 Jan-2 Feb 2020 SM Limhamn
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2019-04-18

8-9 Feb 2020 USM Linköping
Kategorier: U, KvU
 

Uppdaterad: 2019-04-19

10-16 Feb 2020 EM Italien, Rom
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2019-04-23

15 Feb 2020 Lilla Fyrstads Grundomgångar Senare uttagna
Kategorier: P, U, F/ä, KvU
 
10-18 år Killar och tjejer
Uppdaterad: 2019-04-18

6-8 Mar 2020 FT Cupen Falköpings A&BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2019-04-18

14 Mar 2020 JSM Sandvikens BK
Kategorier: J, KvJ
 

Uppdaterad: 2019-04-19

19-22 Mar 2020 Europeiskt OS-kval SERB/ITI/AZE/HUN
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2019-04-23

22 Mar 2020 Lilla Fyrstads Riksfinal senare utsedd arr.
Kategorier: F/ä, KvU
 
10-18år Tjejer
Uppdaterad: 2019-04-18

22 Mar 2020 Lilla Fyrstads Riksfinal senare utsedd arr.
Kategorier: P, U
 
10-18 år Killar
Uppdaterad: 2019-04-19

27-29 Mar 2020 Tallin Open EST
Kategorier: P, U, J, F/ä, KvU, KvJ, FsP, FsU, FsJ
 

Uppdaterad: 2019-05-07

25-26 Apr 2020 Soft Touch Open Göteborgs BF
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 

Uppdaterad: 2019-04-18

30 Apr-3 May 2020 Världs-OS-kval BUL, Sofia
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2019-04-23

23 May 2020 Veteran SM Falkenberg
Kategorier:
 

Uppdaterad: 2019-04-18

15-21 Jun 2020 UEM MOLD ALT. BOS
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2019-04-23

29 Jun-5 Jul 2020 JEM Norra Mac. Skopje
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2019-04-23

13-19 Jul 2020 U23 EM AUS, Salzburg
Kategorier: J23, KvJ23, FsJ23
 

Uppdaterad: 2019-04-23

2-8 Aug 2020 OS Japan, Tokyo
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2019-04-23

17-23 Aug 2020 UVM HUN, Tatabanya
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2019-04-23