Välj från vilken datum tävlingarna skall visas.
Klicka i bocken om du vill visa reultatet i updaterad ordning. Du måste klicka på sök.
22-24 Feb 2019 Dormagen GER
Kategorier: KvU, KvJ
154

Uppdaterad: 2019-01-25

23 Feb 2019 Knalleträffen Borås BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
320-45-47-51-54-57-62-211-212-213-214-302 

Uppdaterad: 2019-02-04

23 Feb 2019 Kolsvastädet Kolsva IF
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU
321-19-109-110-271-272-273-329 

Uppdaterad: 2019-02-21

23-24 Feb 2019 Ungerns GP HUN
Kategorier: S
304

Uppdaterad: 2019-01-20

24 Feb 2019 Gävleborg BK Loke
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-01-31

24 Feb 2019 Västmanlandsträffen Kolsva
Kategorier: Nybörjare
 
+1
Uppdaterad: 2019-01-15

28 Feb-3 Mar 2019 Kolov Petrov BUL
Kategorier: Kv
85

Uppdaterad: 2019-01-20

2-3 Mar 2019 Mälarcupen Fristil Västerås BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
330-19-109-110-236-237-271-272-273-280-321-322 

Uppdaterad: 2019-02-19

2 Mar 2019 NyaHöörsGreppet Höörs BK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
131-117-123-128-134-136-137-145-146-147-150-187 

Uppdaterad: 2019-02-07

3 Mar 2019 Skåne NÖ-kretsen Gärds BK
Kategorier: Nybörjare
200-115-119-123-125-126-135-148 

Uppdaterad: 2019-02-18

4-10 Mar 2019 J23 EM POL / MKD
Kategorier: J23, KvJ23, FsJ23
 

Uppdaterad: 2018-05-23

8-10 Mar 2019 FT Cupen Falköpings A&BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
51-19-45-46-47-55-128-129-131-143-213-214-301-304-320 

Uppdaterad: 2019-02-18

10 Mar 2019 Skåne Södra-kretsen Limhamns BK
Kategorier: Nybörjare
134-124-136-141-147-187 

Uppdaterad: 2019-02-11

15-16 Mar 2019 Thor Masters Nykobing Falster, DK
Kategorier: S
144 

Uppdaterad: 2018-12-28

16-17 Mar 2019 Freidenfield Cup LAT
Kategorier: FsU, FsJ
321

Uppdaterad: 2019-01-25

16 Mar 2019 JSM Varbergs BoIS
Kategorier: J, KvJ
304-47-54-62-129-136-187-211-301-322 

Uppdaterad: 2019-01-21

17 Mar 2019 Västmanlandsträffen Fagersta
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-01-15

23 Mar 2019 Alebrottningarna Alebrottarna
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
46-45-47-51-54-55-57-62-301-302-304-320-371 

Uppdaterad: 2019-01-21

23 Mar 2019 Herrevads swingen Mölntorps IK
Kategorier: F/y, F/ä, FsK, FsP
321-19-109-110-280-322-329-330 

Uppdaterad: 2019-01-20

23 Mar 2019 Nya Björnkampen Björnekulla BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä
123-122-129-131-133-134-136-137-143-146-147 

Uppdaterad: 2019-02-21

24 Mar 2019 Gävleborg Sandviken BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-01-31

24 Mar 2019 Lilla Fyrstads Riksfinal Göteborgs Stadslag
Kategorier: F/ä, KvU
211-214-216 
10-18år Tjejer
Uppdaterad: 2019-01-25

24 Mar 2019 Lilla Fyrstads Riksfinal Bjuv
Kategorier: P, U
 
10-18 år Killar
Uppdaterad: 2019-02-21

24 Mar 2019 Skånes Nybörjarträff Sösdala BK
Kategorier: Nybörjare
141-123-131-133-135-136-137-146-150-187-200 

Uppdaterad: 2019-02-05

29-31 Mar 2019 Tallin Open EST
Kategorier: U, FsU, FsJ
146

Uppdaterad: 2019-01-25

6 Apr 2019 Lergökakampen Ängelholms BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
143-122-123-129-131-133-136-137-147-154-187 
+1
Uppdaterad: 2019-02-11

6 Apr 2019 Lule Power Games Lulebrottarklubb/NBF
Kategorier: K, P, U, J, J23, S, F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23, Kv, FsK
90-91-93-94-95-96-99-100-287-288 

Uppdaterad: 2019-02-12

6-7 Apr 2019 Wasacupen Mora Orsa BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
109-19-26-86-110-236-272-273-280-322-329-330 

Uppdaterad: 2019-01-21

7 Apr 2019 Skåne NV-kretsen Ängelholms BK
Kategorier: Nybörjare
143-117-121-122-129-154 

Uppdaterad: 2019-02-05

8-14 Apr 2019 EM ROU
Kategorier: S, Kv, FsS
141

Uppdaterad: 2019-02-17

13 Apr 2019 EWC EAI- brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
136-135-137-146-147-148-150-187-200 
+3
Uppdaterad: 2019-02-21

13 Apr 2019 Lejoncupen IFK Linköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
321-109-110-211-212-213-214-216-280-322-330-331 

Uppdaterad: 2019-02-12

14 Apr 2019 Gävleborg Söderhamns BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2019-01-31

14 Apr 2019 Skåne NÖ-kretsen BK Viking
Kategorier: Nybörjare
131-115-119-130-135-148-200 

Uppdaterad: 2019-02-18

14 Apr 2019 Västmanlandsträffen Wirsbo
Kategorier: Nybörjare
 
+1
Uppdaterad: 2019-01-15

27-28 Apr 2019 Soft Touch Open Göteborgs BF
Kategorier: P, U, J, F/ä, KvU, KvJ
320-46-47-51-55-57-62-110-128-131-143-146-211-213-214-216
236-280-301-304-321-322-331 
+1st Skåne
Uppdaterad: 2019-02-18

4-5 May 2019 Nordiska Mästerskapen Lettland
Kategorier: U, J, KvU, KvJ, FsU
55-51 

Uppdaterad: 2019-02-17

4-5 May 2019 Öppna Norrländska Mästerskapen BK Snar
Kategorier: K, P, U, J, J23, S, F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23, Kv
 

Uppdaterad: 2019-02-18

4 May 2019 Sola Cupen - Fristil Bk Orion
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU, FsS
109-45-46-47-110-280-302-304-321-322-330-331 

Uppdaterad: 2019-02-17

5 May 2019 Skåne NV-kretsen HBK Bergania
Kategorier: Nybörjare
129-117-121-122-143-154 

Uppdaterad: 2019-02-05

11 May 2019 Gustav Freij Cup IK Sparta
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU
134-133-135-136-137-141-146-147-150-187-200 

Uppdaterad: 2019-02-05

11 May 2019 Nordiska Mästerskapen Kristiansund, Norge
Kategorier: S, Kv, FsS
320-304 

Uppdaterad: 2019-02-17

12 May 2019 Skåne Södra-kretsen IK Sparta
Kategorier: Nybörjare
141-124-134-136-147-187 

Uppdaterad: 2019-02-11

18-19 May 2019 Fristils SM Arboga AK
Kategorier: FsU, FsJ, FsS
55-109-110-236-272-280-321-322-331 

Uppdaterad: 2019-02-18

25 May 2019 Jussi-cup Nykvarns BF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
236-237-242-271-272-273-321-331 

Uppdaterad: 2019-02-12

25 May 2019 Veteran SM Norberg
Kategorier: S, Kv
329-321 

Uppdaterad: 2019-01-23

3-9 Jun 2019 JEM Pontevedra, ESP
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2018-05-28

17-23 Jun 2019 UEM Faenza, ITA
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2019-01-21

25-30 Jun 2019 European Games Minsk, BLR
Kategorier: S, Kv, FsS
141 

Uppdaterad: 2019-01-04

12-18 Aug 2019 JVM Tallinn, EST
Kategorier: J, KvJ, FsJ
304 

Uppdaterad: 2018-12-28

23-25 Aug 2019 Golden GP Vakant
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2016-10-18

29 Aug-4 Sep 2019 UVM Sofia, BUL
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2018-05-28