Välj från vilken datum tävlingarna skall visas.
Klicka i bocken om du vill visa reultatet i updaterad ordning. Du måste klicka på sök.
30 Oct-1 Nov 2020 INSTÄLLD Mälarcupen Västerås BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 
Inställd av arr.
Uppdaterad: 2020-08-27

31 Oct 2020 INSTÄLLD Cup Haparanda International Haparanda SKT
Kategorier: S
304-320 
Inställd av UWW.
Uppdaterad: 2020-08-27

5 Nov 2020 Skåneserien Elit, Omg. 1 Limhamns BK
Kategorier: S
136-137-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

6 Nov 2020 Skåneserien Div. 1, Omg 2 BK Starke
Kategorier: S
141-128-154 

Uppdaterad: 2020-08-22

7 Nov 2020 INSTÄLLD Engman-Cup Kiruna SK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-10-07

7 Nov 2020 INSTÄLLD Mikael Ljungberg Cup Varbergs BOIS BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv, FsU, FsS
51-45-49-55-57-62-115-131-133-135-211-214-216-301-303-320
 

Uppdaterad: 2020-10-29

14 Nov 2020 INSTÄLLD Svedala Wrestling Cup Svedala BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-10-28

14 Nov 2020 INSTÄLLD Västkustträffen BK Falkenberg
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, FsS
 
Inställd
Uppdaterad: 2020-10-13

14 Nov 2020 INSTÄLLT JSM, GR20, WW20 Svedala BK
Kategorier: J, KvJ
 
I samband med Svedala Wrestling Cup
Uppdaterad: 2020-10-28

15 Nov 2020 INSTÄLLD Skåne NÖ-kretsen Hörby BK
Kategorier: Nybörjare
 
Inställd av arr.
Uppdaterad: 2020-10-06

19 Nov 2020 Skåneserien Div. 1, Omg 3 Ballingslövs BK
Kategorier: S
133-123-131 

Uppdaterad: 2020-09-12

21 Nov 2020 A-Fyrstads.PAN,AIK,Örgryte,Västerås Västmanlands BF i Västerås
Kategorier: S
321-304-320 

Uppdaterad: 2020-10-22

21 Nov 2020 Stålfejden Sandvikens BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
19-26-110-237-242-271-272-273-330-331 
Bytit datum, från 14/11 till 21/11
Uppdaterad: 2020-10-21

22 Nov 2020 INSTÄLLD Skåne NV-kretsen Kävlinge/Furulunds BK
Kategorier: Nybörjare
 
Inställd av arr.
Uppdaterad: 2020-10-28

22 Nov 2020 INSTÄLLT Skåne Södra-kretsen BK Banér
Kategorier: Nybörjare
150

Uppdaterad: 2020-10-28

23-29 Nov 2020 INSTÄLLT U23 VM FIN. Tammerfors
Kategorier: J23, KvJ23
 
Inställt av UWW
Uppdaterad: 2020-09-25

27-29 Nov 2020 INSTÄLLD Glentons Mästarmöte/Open BK Viking
Kategorier: K, P, U, J23, F/y, F/ä, KvU, KvJ23
 
Inställt Tävling
Uppdaterad: 2020-10-28

28 Nov 2020 Lilla Tegelsvinget Heby
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
321-19-26-110-237-242-271-272-273-330-331 

Uppdaterad: 2020-10-21

4-10 Dec 2020 INSTÄLLT JVM SERB, Belgrad
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-10-13

5-6 Dec 2020 DM Skåne Marsvinsholms IF, Ystad
Kategorier: P, U, S, F/ä, KvU, Kv
136-128-129-131-133-137-141-146-187 

Uppdaterad: 2020-10-16

5-6 Dec 2020 INSTÄLLT SM Fristil + Veteran SM Falkenberg
Kategorier: FsU, FsJ, FsS
 
Inställd
Uppdaterad: 2020-10-14

5 Dec 2020 Kinnaträffen Kinna AK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
301-57-62-212-213-303-304-320 

Uppdaterad: 2020-07-31

6 Dec 2020 INSTÄLLD Västmanlandsträffen Arboga
Kategorier: Nybörjare
 
Inställd av VBF
Uppdaterad: 2020-08-27

11 Dec 2020 Skåneserien Div. 1, Omg 4 BK Ore
Kategorier: S
143-128-129 

Uppdaterad: 2020-09-26

11 Dec 2020 Skåneserien Elit, Omg. 2 HBK Bergania
Kategorier: S
131-133-146 

Uppdaterad: 2020-08-22

12 Dec 2020 INSTÄLLD LuciaCupen SKÅ IK Brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-10-10

12 Dec 2020 Knattekampen BK Velo
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
146-115-122-123-126-129-131-133-135-143-148-200 

Uppdaterad: 2020-10-17

12-20 Dec 2020 VM, Senior Belgrad
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-09-25

13 Dec 2020 INSTÄLLD Skåne NV-kretsen Helsingborgs WT
Kategorier: Nybörjare
 
inställd av arrangör
Uppdaterad: 2020-10-28

9 Jan 2021 Dana-Cup IK Dana
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
136-122-124-128-129-134-137-143-150-154-187-200 

Uppdaterad: 2020-10-02

9 Jan 2021 Gruvcupen Gällivare SK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-06

9 Jan 2021 Ostens Minne Cup Arboga AK
Kategorier: U, F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP
 

Uppdaterad: 2020-04-09

9 Jan 2021 Vättercupen (+2 Kg) Huskvarna AIK
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

9 Jan 2021 Viskaforscupen Viskafors AK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

10 Jan 2021 Skåne Södra-kretsen IK Dana
Kategorier: Nybörjare
134-124-136-137-150-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

17 Jan 2021 Akademimästerskapen Tyringe A&BK
Kategorier: Nybörjare
123-115-116-118-119-126-142-148 

Uppdaterad: 2020-08-22

22 Jan 2021 Skåneserien Elit, Omg. 3 Marsvinsholms IF/BK Pan
Kategorier: S
187-136-141 

Uppdaterad: 2020-08-22

22-24 Jan 2021 Sundsvall Wrestling Open Sundsvalls AIK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 
+ 1 EST
Uppdaterad: 2020-04-09

23 Jan 2021 Snapphanecupen Osby A&BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
135-115-123-126-131-133-146-148 

Uppdaterad: 2020-08-22

23 Jan 2021 Vänercupen Lidköpings AS
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU, FsJ23
 

Uppdaterad: 2020-04-09

24 Jan 2021 Skåne NV-kretsen Klippans BK
Kategorier: Nybörjare
128-122-129-143 

Uppdaterad: 2020-08-22

30 Jan 2021 Bjuvsträffen Bjuvs BK
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
143-121-122-124-128-129-134-154 

Uppdaterad: 2020-08-22

30-31 Jan 2021 SM, FS, GR, WW, Senior Västerås BK
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-03-20

6-7 Feb 2021 SM, FS17, GR17, WW17 Huddinge BK
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2020-03-20

8-14 Feb 2021 EM Katowice, Polen
Kategorier: S, Kv, FsS
141

Uppdaterad: 2020-09-25

14 Feb 2021 LILLA FYRSTADS, Grundomgång efter anmälda
Kategorier: P, U, F/ä, KvU
 
10-18 år Killar resp. tjejer
Uppdaterad: 2020-04-09

19-21 Feb 2021 Klippan Lady Open Klippans BK
Kategorier: KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-09-25

20 Feb 2021 Boden Brottningarna BK Snar
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 
Endast 2 mattor
Uppdaterad: 2020-04-09

20 Feb 2021 Knalleträffen Borås BK
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-09

21 Feb 2021 Skåne Södra-kretsen Skurups SK
Kategorier: Nybörjare
124-134-137-141-150-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

27 Feb 2021 Kolsvastädet Kolsva IF
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

27 Feb 2021 NyaHöörsGreppet Höörs BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
131-115-119-123-124-126-133-134-135-137-142-146-148-150-187-200
 

Uppdaterad: 2020-08-22

28 Feb 2021 Skåne NÖ-kretsen Höörs BK
Kategorier: Nybörjare
141-115-116-118-119-123-126-135-142-146-148-200 

Uppdaterad: 2020-08-22

5-7 Mar 2021 FT Cupen Falköpings A&BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
136-137-141-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

13-14 Mar 2021 SM. FS20, GR20, WW20 Sandvikens BK
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-03-20

18-21 Mar 2021 Europeiskt OS-kval Budapest, HUN
Kategorier: S, Kv, FsS
141

Uppdaterad: 2020-09-25

20 Mar 2021 Lilla Fyrstads Riksfinal Klart efter grundomg.
Kategorier: F/ä, KvU
 
10-18år Tjejer
Uppdaterad: 2020-04-09

20 Mar 2021 Lilla Fyrstads Riksfinal Klart efter grundomg.
Kategorier: P, U
 
10-18 år Killar
Uppdaterad: 2020-04-09

21 Mar 2021 Skåne Södra-kretsen Limhamns BK
Kategorier: Nybörjare
124-134-136-137-150-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

21 Mar 2021 Skånes Nybörjarträff Sösdala BK
Kategorier: Nybörjare
135-116-118-119-126-142 

Uppdaterad: 2020-08-22

27 Mar 2021 Apollokampen BK80
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-09

27 Mar 2021 Herrevadswingen Mölntorps IK
Kategorier: F/y, F/ä, FsK, FsP
 

Uppdaterad: 2020-04-09

27 Mar 2021 Nya Björnkampen Björnekulla BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
143-115-122-123-124-128-129-135-141-150-154-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

9-11 Apr 2021 Wasacupen Mora Orsa BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

10 Apr 2021 Lejoncupen IFK Linköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-08

10 Apr 2021 Lergökakampen Ängelholms BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
133-121-122-128-129-131-134-137-143-146-154-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

10 Apr 2021 Lule Power Games Luleå Brottarklubb
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

11 Apr 2021 Skåne NÖ-kretsen BK Viking
Kategorier: Nybörjare
200-116-118-119-126-142 

Uppdaterad: 2020-08-22

17 Apr 2021 Björnen Cup Norrköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-08

17 Apr 2021 EWC. EAI- Brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
187-122-124-128-129-134-136-137-141-143-150 
+1st Skåne
Uppdaterad: 2020-09-26

18 Apr 2021 Skåne NV-kretsen EAI Brottning
Kategorier: Nybörjare
128-122-129 
+1st Skåne
Uppdaterad: 2020-09-26

23-25 Apr 2021 Soft Touch Open Göteborgs BF
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 

Uppdaterad: 2020-04-08

29 Apr-2 May 2021 Världs-OS-kval Sofia, Bulgarien
Kategorier: S, Kv, FsS
141

Uppdaterad: 2020-09-25

2 May 2021 Skåne NÖ-kretsen Gärds BK
Kategorier: Nybörjare
119-116-118-135-142-148 

Uppdaterad: 2020-08-22

8-9 May 2021 Gustav Freij Cup IK Sparta
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU
137-115-123-124-134-135-136-141-142-148-150-187 

Uppdaterad: 2020-08-22

8 May 2021 Sola Cupen - Fristil Bk Orion
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-08

9 May 2021 Skåne Södra-kretsen IK Sparta
Kategorier: Nybörjare
136-124-134-137-141-150 

Uppdaterad: 2020-08-22

17-23 May 2021 U23 EM Skopje Makedonien
Kategorier: J23, KvJ23, FsJ23
85

Uppdaterad: 2020-09-25

29 May 2021 Jussicup Nykvarns BF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-09-29

29 May 2021 SM, Veteraner Viskafors AK
Kategorier:
 

Uppdaterad: 2020-03-23

14-20 Jun 2021 U-EM Samokov Bulgarien
Kategorier: U, KvU, FsU
85

Uppdaterad: 2020-09-25

28 Jun-4 Jul 2021 J-EM Dortmund Tyskland
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-09-25

19-25 Jul 2021 U-VM Budapest, Ungern
Kategorier: U, KvU
 

Uppdaterad: 2020-09-25

1-7 Aug 2021 OS Japan, Tokyo
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-09-25

16-22 Aug 2021 J-VM Ufa, Ryssland
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-09-25